Turystyka

Busy z Krakowa

Polacy coraz częściej wyjeżdżają do południowych sąsiadów naszego kraju – Czechów oraz do zaprzyjaźnionych nam Węgrów. Można się tam udać na wiele sposobów i z różnych lokalizacji, jednak najlepszym miejscem wypadowym jest nasza dawna stolica – Kraków.

Z Krakowa szybko i łatwo można dostać się do stolic tych dwóch państw dzięki busom. W ofercie są busy kraków praga, a także busy kraków budapeszt. Przejazd odbywa się w komfortowy sposób i nie jest uciążliwy. Warto skorzystać z oferty i zapoznać się bliżej z pięknymi stolicami środkowej Europy, w których możemy zwiedzać chociażby zamek na Hradczanach i popularny most Karola w Pradze lub Basztę Rybacką i Zamek królewski w Budapeszcie. Oczywiście atrakcji jest o wiele, wiele więcej i oba miasta gwarantują nam całe dnie zwiedzania zabytków i atrakcji, a także zapoznawania się z tamtejszą kulturą oraz przepysznym jedzeniem.
Jeżeli jednak wolimy wybrać się na narty lub wypocząć w górskim klimacie w naszym kraju, albo wspiąć się na najwyższe szczyty Tatr, spokojnie możemy przebyć najbardziej zatłoczoną polską drogę – Zakopiankę – siedząc w wygodnym fotelu jako pasażer busa i udać się do najpopularniejszego górskiego miasta jakim jest Zakopane. Bus kraków zakopane to idealne rozwiązanie na bez nerwowy przejazd tej ciężkiej, pełnej korków trasy. Dzięki busowi na miejsce dojedziemy wypoczęci i pełni energii.
Warto skorzystać z innych źródeł lokomocji niż samochód. Dzięki busom możemy przybyć na miejsce wypoczęci, wyspani i pełni energii do działania!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *