Turystyka

Tanio, bezpiecznie i zawsze na czas – busy Zakopane.

Kluczową rzeczą transportu są dowozy osób do poszczególnych miejscowości. Firmy transportowe prześcigają się w atrakcyjności swoich ofert, kusząc przede wszystkim najniższymi cenami przewozu. Transport zakopane zapewnia miłą obsługę pasażerów.

Nasze busy posiadają klimatyzowane wnętrza, co znacznie polepsza komfort jazdy zwłaszcza w okresie letnim. Auta to najwyższej klasy pojazdy znanych marek, sprawne techniczne, które bezpiecznie dowiozą na miejsce. Nasi kierowcy to doświadczone osoby, które pracują w zawodzie od wielu lat. Dojazd do zakopanego to nie tylko busy do zakopanego, ale także posiadamy całe zaplecze innych pojazdów, na przykład autokary przeznaczone do przewozu większej ilości osób, takich jak wycieczki zorganizowane. Nasze busy kursują z dużą częstotliwością, co zapewnia dla każdego dopasowanie godziny odjazdu.

Dla uczniów lub osób dojeżdżających do pracy istnieje możliwość wykupienia biletu miesięcznego, co pozwala na spore oszczędności dla pasażera. Dokonujemy również wcześniejszej rezerwacji przez internet, drogą mailową lub telefoniczną, co zaoszczędza czas i daje gwarancję przejazdu. W swojej ofercie mamy też wynajem busów na wyjazdy w kraju i za granicę, organizujemy, po wcześniejszych ustaleniach, wycieczki objazdowe po okolicy.

Na życzenie możemy skontaktować państwa z zaprzyjaźnionym przewodnikiem, który w interesujący sposób oprowadzi po ciekawych miejscach. W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się wynajmy busów na wieczory panieńskie i kawalerskie, które dowożą w każde wskazane przez państwa miejsce. Współpracujemy także z restauracjami i salami weselnymi, zapewniamy transport gości na wesele i po jego zakończeniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *