Turystyka

Weekendowy wypad busem z Krakowa do Pragi lub Monachium to świetna sprawa

Jeżeli na co dzień bardzo dużo pracujemy i mamy też mnóstwo domowych obowiązków, to bardzo ważne jest to, by od czasu do czasu wyskoczyć na jakieś wakacje. W ten sposób znakomicie sobie odsapniemy i nabierzemy energii do dalszego życia, a i pozwiedzamy wiele uroczych miejsc.

 

Problem może pojawić się wtedy, gdy nie dostaniemy urlopu, ale i nawet to można rozwiązać, po prostu wyjeżdżając gdzieś na weekend. Nawet taki wyjazd piątek-niedziela potrafi być bardzo atrakcyjny i bez problemu może to być jak najbardziej wyjazd zagraniczny. Nie musimy przy tym nawet wyciągać swojego auta z garażu, bo obecnie bardzo dużo jest przewoźników, którzy oferują swoje usługi na atrakcyjnych, międzynarodowych trasach. Szczególne szczęście mamy, jeżeli mieszkamy w Krakowie lub okolicach, bo tam takie przewozy turystyczne są szczególnie rozwinięte.

Bardzo często kursują na przykład busy Kraków Praga. Jako, że odległość ta nie jest duża, to i kwota, którą zapłacimy za przejazd także jest jak najbardziej na kieszeń praktycznie każdego człowieka. Takie busy Kraków Praga są chętnie wybierane przez podróżników, ponieważ umożliwiają szybkie, bezpieczne i komfortowe dostanie się do tego pięknego czeskiego miasta.

W mieście tym z kolei można zwiedzić chociażby słynny most Karola, czy też piękną, praską starówkę wraz z uroczym ryneczkiem. Jeżeli mówimy już o Krakowie jako bazie wypadowej, to bardzo popularne są też busy Kraków Monachium. Tu już jedzie się odrobinę dłużej, ale to niemieckie miasto także warto jak najbardziej zwiedzić i zakosztować chociażby słynnej bawarskiej białej kiełbasy i napić się pysznego marcowego piwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *